Gazeta Teutońska, Eustachy Playstation, 26.10.2019 r. o 20:43
Wiadomości Sportowe Teutonii!-część 7

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Cześć drodzy czytelnicy, komentować dla was będzie sam Leszek Roskohard-Pawłowicz! Tym razem będzie mowa o 7 kolejce SLP i dalszych rozwojach klubów Teutońskich oraz o pokazie CRASHday TV w Baridasie!

1.Przedstawienie sytuacji w 8 kolejce klubów Teutońskich w SLP

No i na pierwszy strzał oczywiście idzie klasa 3! Margońskie konie zremisowały z Unią Bordonia 1:1. Natomiast Strong Ladies Auterra również zremisowała i to z Lod Pinguinos de Sola 0:0. No nie było bramek, nie było emocji i ogólnie no nieciekawy mecz. Co do miejsc, to Margończyki zajmuję 7 miejsce w tabeli, a Strong Ladies Auttera teraz są wicemistrzyniami tej klasy, choć tyle samo punktów mają KS Diuki Gideny i prawdopodobnie z nimi będziemy walczyć o wicemistrzostwo 3 klasy rozgrywek SLP.

To teraz Klasa 2. SKSV Loardia Auterra przegrała z Anioły Grodzisk 0:1. Porażka nie specjalnie cieszy kibiców Loardii i nawet jeden z fanów się wypowiedział odnośnie tej sytuacji:
No ja liczyłem na zwycięstwo, jednak jestem zasmucony jak ostatnio średniawo grają nasi piłkarze. Z takimi wynikami możemy pomarzyć o 1 klasie, która ma już pewne uznanie wśród fanów SLP. A tak to czasem wolę iść sobie zjeść hamburgera czy pograć sobie z kolegami na boisku, niż oglądać dalej te mecze Loardii
I to była wypowiedź jednego z kibiców Loardii.

No to Klasa 1. Futbólfeaán Auterra zremisowała z wicenajsłabszymi w tabeli Pasterzami Eldorat 0:0. Jest to sukces, ale dla Eldoratu. Pasterze praktycznie byli nawet przez chwilę w ofensywie, jednak piłkarze Futbólfeaán Auterra na szczęście nie dali sobie wbić żadnej bramki. Póki co zapowiada się na tylko utrzymanie w lidze.

Nareszcie będzie o Ekstraklasie! RVT Hrabia Ruhnhoff zremisowała z wiceliderami grupy Synami Wandy 0:0. Kolejny bezbramkowy mecz. Ogólnie sytuacja jest w Ekstraklasie na tyle ciekawa, że jest bardzo wyrównana i praktycznie kluby od miejsc 4-8 mają tyle samo punktów. Natomiast FKK Rantiochskie Krasnoludy wygrały z FC Grodzisk skromnym 1:0. I dalej się zapowiadają na mistrzów SLP, wprawdzie jeszcze zostało 10 kolejek do końca sezonu, ale od dłuższego czasu siedzą na mistrzowskim tronie i nie dają się z niego zrzucić.

Czas na reklamęI po reklamie

2.Pokazy CRASHday TV w spokojnym Baridasie.
Udział w tych rozgrywkach brali praktycznie obaj współgospodarze i wszyscy goście, choć w obu odcinkach byli inni uczestnicy. Pierw odbyła się kaskaderka pickupami Fordami Raptorami w Ciuad de Bravo, gdzie nielubiący kaskaderki Gustaw Fryderyk von Hippogrif wygrał i te zawody, a sam organizator się zastanawiał czy przypadkiem to nie jest sarkazm ze strony Gustawa, potem odbył się wyścig eliminacyjny Gilletami Vertiho w Gidenie w którym dałem ciała i zająłem ostatnie miejsce, bo wtedy strasznie lamiłem. Potem nadszedł czas na rozwalankę Toyotą Corollą GTS, gdzie Karwix uciekał przed wszystkimi na arenie w Górach Nawskich. Ciekawie też było podczas wyścigu od A do B w Wedli, w którym tym razem nie dałem plamy i nawet udało się ją wygrać. Dodatkowo jest też bonus(polecany zwłaszcza dla Króla Laurencjusza), który jest w 2 części pokazów Spokojnego Baridasu.

Ponadto tym samym kończymy pokazy w Baridasie i następne pokazy odbędą się pierw w Teutonii, a następnie potem w Starosarmacji! Ponadto możemy ujawnić, że po pokazach w Starosarmacji odbędzie się kolejny, bo już 2 wywiad dla CRASHday TV!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(Zakończona)
7.Dreamland(Zakończona)
8.Baridas(Zakończona)
9.Teutonia(W trakcie)
10.Starosarmacja
11.Sclavinia
12.Hasseland
13.Rotria
14.Magnifikat
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 825,00 lt
Ten artykuł lubią: Severin Verwaltung-Esteladio, Filip I Gryf, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Laurẽt Gedeon I, Joahim von Ribertrop von Sarm, Helwetyk Romański, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Joanna Izabela, Adam Jerzy Piastowski, Krzysztof Czuguł-Chan, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Piotr vel Bocian, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Helwetyk Romański
Ostatni test bo coś, coś się zepsuło.
Odpowiedz Permalink
Gustaw Fryderyk von Hippogriff
Ale ja naprawdę nie lubię kaskaderki
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.